subota, 15. decembar 2018.
Pančevo

Repertoar bioskopa CineStar Pančevo od 15. do 21. februara

12 hrabrih • Premijera • 12 Strong •

• Akcioni, istorijski •

Reditelj: Nicolai Fuglsig •

Gl. uloge: Chris Hemsworth, Elsa Pataky

2D 20:00, 22:35

Crni Panter • Premijera • Black Panther •

Akcioni, avantura •

Reditelj: Ryan Coogler •

Gl. uloge: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan

2D 21:30 (samo četvrtak), 21:45 (osim četvrtka)

Extreme 2D 13:45 (osim ponedeljka, utorka i srede)

Reald 3D 19:00 (osim četvrtka)

Extreme 3D 16:15 samo čet, 16:30 (osim četvrtka) , 19:00 samo četvrtak

 

Pod pretnjom • Premijera • Braven •

• Krimi, triler •

Reditelj: Lin Oeding •

Gl. uloge: Jason Momoa, Stephen Lang

2D 20:15

Pedeset nijansi – Oslobođeni • Fifty Shades Freed •

• Drama •

Reditelj: James Foley •

Gl. uloge: Dakota Johnson, Jamie Dornan

2D 17:45, 19:15 samo četvrtak

Extreme 2D 19:15 (osim četvrtka) , 21:25 (osim četvrtka), 21:45 samo četvrtak

 

Pećinci – sinh • Matine • Early Man •

• Animacija, porodični, avantura •

Reditelj: Nick Park •

Gl. uloge: Iva Stefanović, Milan Tubić

2D 13:15 (osim ponedeljka, utorka i srede), 15:05 (osim ponedeljka, utorka i srede), 17:00

Extreme 2D 11:30 (osim ponedeljka, utorka i srede)

Cena života • All the Money in the World •

• Kriminalistički, misterija •

Reditelj: Ridley Scott •

Gl. uloge: Mark Wahlberg, Christopher Plummer

2D 22:15

Mali veseljak: Brod spasilac – sinh • Matine • Elias og Storegaps Hemmelighet •

• Animacija

Reditelj: Will Ashurst

Gl. uloge: Miloš Klanšček, Igor Lazarević

2D 11:15 (osim ponedeljka, utorka i srede), 15:45 (osim ponedeljka, utorka i srede)

Bratstvo lopova • Den of Thieves •

Akcioni triler

Reditelj: Christian Gudegast

Gl. uloge: Gerard Butler, Pablo Schreiber

2D 17:30

Mali vampir – sinh • Matine • Little Vampire •

Animirani •

Reditelj: Richard Claus •

Gl. uloge: Iva Stefanović, Milan Tubić

2D 11:45 (osim ponedeljka, utorka i srede), 16:00

Koko – sinh • Coco •

• Animacija, porodični, avantura •

Reditelj: Adrian Molina •

Gl. uloge: Nikola Brun, Marko Marković

2D 13:15 (osim ponedeljka, utorka i srede)

Ferdinand – sinh • Matine • Ferdinand •

Animirani, porodični, avantura •

Reditelj: Carlos Saldanha •

Gl. uloge: Aleksandar Radojičić, Tamara Krcunović

2D 11:00 (osim ponedeljka, utorka i srede)

Čudo • Wonder •

• Drama •

Reditelj: Stephen Chbosky •

Gl. uloge: Julia Roberts, Owen Wilson

2D 13:30 (osim ponedeljka, utorka i srede)

 

 

Pratite Banatske Vesti na FB
error: Content is protected !!