ponedeljak, 22. oktobar 2018.
Pančevo

Pančevo: Program bioksopa CineStar od 2. do 8. avgusta

 

Posetioci CineStar bioskopa u Pančevu će od četvrtka, 2. avgusta do srede, 8. avgtusta moći da pogledaju sledeća najnovija filmska ostvarenja:

Pravednik 2 • Pretpremijera • The Equalizer 2

Akcioni triler

Reditelj: Antoine Fuqua

Gl. uloge: Denzel Washington, Pedro Pascal

2D 20:00 (samo sreda)

 

Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje! – sinh • Premijera • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

Animacija, avantura

Reditelj: Genndy Tartakovsky

Gl. uloge: Dragan Mićanović, Iva Stefanović

EXTREME 2D 11:00 samo vikend, 13:00 samo vikend, 15:00 samo vikend, 17:00

REALD 3D 14:00 samo vikend, 16:00 samo vikend, 18:00

 

Nemoguća misija – Razilaženje • Mission: Impossible – Fallout

Akcioni, avantura

Reditelj: Christopher McQuarrie

Gl. uloge: Tom Cruise, Rebecca Ferguson

2D 16:15 samo vikend

EXTREME 2D 19:00, 22:15

 

Sikario 2: Ratnik • Sicario: Day of the Soldado

Akcioni

Reditelj: Stefano Sollima

Gl. uloge: Josh Brolin, Benicio Del Toro

2D 20:00

 

Mama Mia! Idemo ponovo • Mamma Mia! Here We Go Again

Muzički, komedija

Reditelj: Ol Parker

Gl. uloge: Lily James, Christine Baranski

2D 17:45 samo sreda, 18:00 osim srede, 20:15 osim srede, 21:15 samo sreda

 

Luis i drugari iz svemira – sinh • Matine • Luis and the aliens

Animacija, porodični, avantura

Reditelj: Christoph Lauenstein

Gl. uloge: Marko Vukomanović, Bojan Hlišć

2D 11:45 samo vikend, 14:15 samo vikend, 16:05 samo vikend, 17:15 osim vikenda

 

Plan bekstva 2 • Escape Plan 2: Hades

Akcioni

Reditelj: Steven C. Miller

Gl. uloge: Dave Bautista, Sylvester Stallone

2D 19:15

 

Neboder • Skyscraper

Akcioni, avantura

Reditelj: Rawson Marshall Thurber

Gl. uloge: Dwayne Johnson, Pablo Schreiber

2D 22:30 osim srede

 

Antmen i Osa • Ant-Man and the Wasp

Akcioni, avantura

Reditelj: Peyton Reed

Gl. uloge: Paul Rudd, Evangeline Lilly

2D 21:15 osim srede

 

Ti juriš! • Tag

Komedija

Reditelj: Jeff Tomsic

Gl. uloge: Annabelle Wallis, Jeremy Renner

2D 22:30

 

Neviđeni 2 – sinh • Matine • Incredibles 2

Animirana avantura, porodični

Reditelj: Brad Bird

Gl. uloge: Boris Pingović, Teodora Ristovski

2D 11:15 samo vikend

REALD 3D 13:45 samo vikend

 

Čarobni princ – sinh • Matine • Charming

Animacija

Reditelj: Ross Venokur

Gl. uloge: Jelena Trkulja, Petar Strugar

2D 11:30 samo vikend

 

Pratite Banatske Vesti na FB
error: Content is protected !!